BIOZIR uzupełnianie ubytków

 

nowatorska, opatentowana przez Stoma-Dental metoda natychmiastowego uzupełniania ubytków po utracie zęba

 

Jeżeli konieczna jest wykonanie ekstrakcji, a nie wyobrażasz sobie funkcjonowanie z ubytkiem po zębie, rozwiążemy Twój problem.

Stoma-Dental oferuje innowacyjną, opatentowaną przez siebie metodę natychmiastowego uzupełniania ubytków powstałych po utracie zęba w wyniku ekstrakcji.

 to anatomiczne odtworzenie naturalnego zęba wykonane z materiału zgodnego z tkanką ludzką. Dzięki kształtowi odwzorowanemu z zęba pacjenta oraz dodatkowym modyfikacjom, BioZir posiada dużą powierzchnie osteointegracji, zwiększoną stabilność oraz niską inwazyjność zabiegu. Implant anatomiczny zostaje osadzony w „dziurę” po wyrwanym zębie w ciągu 24 – 48h, a odbudowa protetyczna w postaci np. korony może być wykonana już w 1,5 miesiąca.

 Procedura wykonania anatomicznego zęba BioZir nie wymaga poddawaniu się skomplikowanym zabiegom:

  1. Po ekstrakcji, twój ząb zostaje zeskanowany, a jego obraz – przesłany do Laboratorium Inżynierii Dentystycznej CAD/CAM Yellow-med

 

  1. Komputerowy model zęba zostaje przesłany do modelowania 3D w programie komputerowym.

 

        

        

 

  1. Następnie wymodelowany ząb zostanie wycięty i odpowiednio obrobiony oraz barwiony pod kolor zęba pacjenta dla lepszych efektów estetycznych.

 

 

  1. Gotowy anatomiczny ząb zostaje następnie osadzony podczas jednej wizyty w gabinecie stomatologicznym, bez wwiercania się w kość i innych skomplikowanych zabiegów, w miejscu które powstało w wyniku usunięcia zęba.

        

   

 

  1. Po okresie ok. 1,5 miesiąca na anatomicznym zębie BioZir może zostać wykonana odbudowa protetyczna.

 

 jako innowacyjna metoda niskoinwazyjnego uzupełniania ubytków zębów po ekstrakcji umożliwia szybkie, skuteczne i estetyczne rozwiązanie Twoich problemów z uzębieniem.

 

 

Serdecznie zapraszamy na konsultacje.

Akcja poranki w Stomadental! O szczegóły zapytaj recepcje pod nr. 32 440 22 12