Implantologia

Leczenie implantologiczne umożliwia pełną rekonstrukcję uzębienia bez uszkadzania zębów sąsiednich. W Stoma-Dental zabiegi implantacji są wykonywane e przez specjalistów z chirurgii stomatologicznej.

Implant zębowy jest odpowiednikiem naturalnego korzenia zęba. Jest to obecnie najlepsza metoda odbudowy brakującego uzębienia, gdyż zamiast maskować pustą przestrzeń, umożliwia pełne estetyczne oraz funkcjonalne odtworzenie utraconych zębów. Stosowanie mostów lub protez nie zapewnia powrotu naturalnego sposobu żucia pokarmów. Siły wytwarzane na powierzchni sztucznych zębów w moście lub protezie nie są przenoszone na kość bezpośrednio, tak jak w uzębieniu naturalnym, lecz pośrednio przez zęby otaczające lukę lub przez błonę śluzową pokrywającą kości szczęk. Zupełnie inaczej działają implanty zębowe. Dzięki osadzeniu tytanowej śruby wewnątrz kości, zastępującej naturalny korzeń zęba, cała siła powstająca podczas żucia na powierzchni sztucznego zęba jest przenoszona bezpośrednio na kości szczęk. Działa to niezwykle korzystnie na zachowanie prawidłowej struktury i funkcji kości, która pozbawiona ciągłego obciążenia ze strony zębów szybko zanika.

Implant dentystyczny składa się z 3 elementów: tytanowej śruby umieszczonej wewnątrz kości szczęk, tytanowego lub ceramicznego łącznika oraz korony protetycznej.

 

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty implantologicznej w naszej klinice stomatologicznej w Rybniku. 

 

   

Mamy do zaoferowania najlepsze naszym zdaniem światowej sławy implanty stomatologiczne firmy Straumann.

 

 

 

IMPLANTY STRAUMANN – GWARANCJA SZWAJCARSKIEJ JAKOŚCI

 

Każdy pacjent po wkręceniu implantu otrzymuje od nas PASZPORT IMPLANTOLOGICZNY

Szwajcarska grupa InstitutStraumann AG to światowy lider w implantologii stomatologicznej i regeneracji tkanek przyzębia. Najwyższe standardy jakości utrzymywane przez cały proces produkcyjny, wiedza zdobyta przez ponad pół wieku badań, dokładność pasowania komponentów mierzona w tysięcznych częściach milimetra to fundamenty, które czynią terapię implantami Straumann najbezpieczniejszą z możliwych.

 

BADANIA NAUKOWE POTWIERDZAJĄ: IMPLANTY STRAUMANN CECHUJE NAJWYŻSZY (98,8%) ODSETEK PRZETRWANIA SPOŚRÓD WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH SYSTEMÓW IMPLANTOLOGICZNYCH NA ŚWIECIE!

 

 IMPLANTY STRAUMANN OBJĘTE SĄ DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĄ PRODUCENTA.

 

 

Okres gwarancyji na łączniki tytanowe wynosi 10 lat. Łączniki pełnoceramiczne objęte są5 letnią gwarancją producenta. Gwarancja obejmuje wyłącznie oryginalne produkty Straumann.

 

 

Akcja poranki w Stomadental! O szczegóły zapytaj recepcje pod nr. 32 440 22 12