Uczestnik Sylwia Czerwińska

 

Motywacja

Po zapoznaniu się z Państwa ogłoszeniem o prowadzonej akcji „W trosce o Twój uśmiech” stwierdziłam, że muszę się zgłosić. Mam bowiem dosyć wstydliwy problem z zębami, którym daleko do idealności. Od niedawna, moim największym problemem jest brak górnej piątki. Historia tego zęba jest dość skomplikowana. Dewa lata temu zaatakowała go próchnica, którą wyleczono. Założono mi wtedy z powodu braku funduszy wypełnienie amalgamatowe. Po jakimś czasie, ząb znów zaczął mnie boleć. Stomatolog przeprowadził wtedy leczenie kanałowe, które wiązało się z dość wysokimi, jak dla studenta kosztami – 380 złotych. Niestety mniej więcej miesiąc temu, wypełnienie zęba wraz z jego całą górna częścią złamało się i pozostał mi tylko korzeń. Dentysta zaproponował mi wykonanie pracy protetycznej w cenie 1500 złotych. Jej koszt oczywiście przewyższył moje możliwości finansowe, dlatego funkcjonuje bez zęba. Z dnia na dzień przestałam się szerzej uśmiechać, bo wspominamy brak uzębienia jest bardzo widoczny. W tym czasie straciłam też pewność siebie.

Dość kłopotliwą sprawą jest także żółty kolor zębów i wymienione już wcześniej, a kolekcjonowane przez lata, koszmarne wypełnienia amalgamatowe, których od pewnego czasu próbuje się pozbyć. Niestety efektów tych planów nie widać, ponieważ brak mi obecnie środków finansowych.

Obecny rok jest dla mnie wyjątkowy z kilku względów. Właśnie przygotowuję się do ślubu, który odbędzie się w lipcu przyszłego roku. Jednak w mojej głowie pojawia się koszmarna wizja zdjęć panny młodej z żółtymi i zniszczonymi zębami. W tym roku kończę też 5-letnie studia. Tym samym rozpoczynam nowy etap i chciałabym go rozpocząć z pięknym i promiennym uśmiechem, dlatego tak mocno liczę na Państwa pomoc. W zamian oferuję swoją dozgonną wdzięczność.

 

W trakcie leczenia

 

  

 

 

Akcja poranki w Stomadental! O szczegóły zapytaj recepcje pod nr. 32 440 22 12