STOMADENTAL MEDICOVER PROFESJONALNE LECZENIE STOMATOLOGICZNE

W celu sprostania oczekiwaniom pacjentów, opracowywane są nowe materiały i metody wykonywania uzupełnień protetycznych. Są to materiały o lepszych cechach mechanicznych i estetycznych.

Podbudowa z tlenku cyrkonu pozwala uzyskać efekty estetyczne takie jak w naturalnych zębach. Tlenek cyrkonu jest jednym z najtwardszych materiałów, a cyrkon posiada blask niemal identyczny z naturalnym uzębieniem. Ważne jest także to, że przy zetknięciu z ciepłem i zimnem cyrkon wykazuje cechy izolatora, a także nie reaguje z innymi materiałami dentystycznymi.

System CAD/CAM to komputerowe wspomaganie prac protetycznych oraz frezowanie na numerycznej frezarce CNC. Jest to najdokładniejszy rodzaj wykonania prac protetycznych.

  

Ta najdokładniejsza z możliwych do wykonania z odbudów zęba jest zarazem w pełni zgodna tkankowo, czyli idealnie współgra z otoczeniem zęba. Wykwalifikowana kadra pracownicza sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagającego pacjenta, a efektem ich wspólnej pracy jest doskonały wynik leczenia, estetyka i szcześliwy pacjent. Jako nowość chcemy przedstawić indywidualne korony z wysoko transparentnego cyrkonu z pełni anatomiczna powierzchnią żującą oraz punktami stycznymi. Jest to doskonała alternatywa w przypadku małej ilości miejsca w zgryzie, co gwarantuje doskonałą wytrzymałość w przypadku okluzji statycznej i dynamicznej.

Lekarz stomatolog w porozumieniem z labolatorium protetycznym dysponującym najnowszymi technologiami. Laboratorium protetyczne zapewnia dobór Państwa preferencji na każdym etapie leczenia. Stoma Dentalwykonuje prace w technologii CAD/ CAM, czyli komputerowego projektowania i wytwarzania prac protetycznych.

 

Prezentacja frezowania cyrkonu pod most protetyczny

 

 

KONTAKT

Stoma-Dental

ul. J.Kotucza 36
44-200 Rybnik

Czynne:
Pn - Pt od 8:00 do 22:00
Sb - Nd od 10:00 do 17:00

Numery kontaktowe:
kom. 784-058-179
tel: 32 440-22-12
tel: 32 440-22- 68

E-mail:
dentacare.rybnik@dentacare.pl

Umów się na wizytę Nasza oferta

DLA NASZYCH PACJENTÓW

 • Indywidualne
  podejście do
  pacjenta
 • Własna
  pracownia
  RTG/RVG/TK
 • Dogodne
  formy
  płatności
 • Obsługa
  w języku
  polskim i angielskim
 • Klimatyzowane
  pomieszczenia
 • Bezprzewodowy
  internet
 • Parking
 • Miejsce
  przyjazne
  niepełnosprawnym
 • Kawa i
  herbata

NALEŻYMY DO MEDICOVER STOMATOLOGIA